KIM JESTEŚMY?

JESTEŚMY PROFESJONALISTAMI W SWOJEJ BRANŻY

 

Nasi pracownicy to grupa doświadczonych fachowców specjalizujących się w doradztwie kredytowym. Zajmujemy się także wszystkimi kwestiami związanymi z uzyskaniem leasingu m.in. na samochody. Wybierając nas, możesz mieć pewność, że uzyskasz optymalne rozwiązanie finansowe oraz pełną obsługę podczas całego procesu uzyskiwania finansowania.

NASZE USŁUGI

 

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta. Nasi specjaliści dobierają do każdej osoby najlepszą ofertę finansowania, która nie będzie zbyt dużym obciążeniem.

pełne doradztwo

Podejmując współpracę z naszą firmą, możesz być pewny, że najlepsi specjaliści doradzą Ci, jaka oferta będzie najrozsądniejsza dla Twojej sytuacji.

KREDYTY

Potrzebujesz pieniędzy na zakup mieszkania? A może marzy Ci się nowy samochód? W naszej firmie znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejszą i najbardziej opłacalną ofertę finansowania.

leasing

Leasing jest jedną z popularniejszych form finansowania. Potrzebujesz pomocy przy jej uzyskaniu? Z naszą pomocą będzie to dużo prostsze!

kredyty hipoteczne

W zakres naszych usług wchodzą także kredyty hipoteczne. Jeśli myślisz nad tego rodzaju kredytem, nie zwlekaj, zgłoś się do nas.

broker samochodowy

W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju auta – nowe, jak i stare. Z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

atrakcyjne zniżki

Nasza firma jest powiązana z wieloma innymi  przedsiębiorstwami, dzięki  czemu możemy zaoferować każdemu klientowi atrakcyjne zniżki (np. przy budowie domu).

DLACZEGO MY?

Naszymi największymi atutami są profesjonalizm oraz indywidualizm. Każdego klienta traktujemy priorytetowo, dzięki czemu każdy może liczyć na pełne doradztwo ze strony doświadczonej ekipy fachowców. Wszystkie oferty finansowania są dobierane odpowiednio do możliwości każdej osoby.

We help your business look great

W życiu każdego człowieka zdarzają się momenty, kiedy potrzebujemy dużej ilości gotówki. Kredyt gotówkowy to jedno z lepszych rozwiązań w takiej sytuacji. Najczęściej korzystamy z takiej oferty finansowania podczas zakupu mieszkania, domu czy samochodu. Jednak pamiętajmy, że najważniejszy jest odpowiedni wybór firmy, z której pomocy chcemy skorzystać. Takim wyborem z całą pewnością jesteśmy MY. Naszą przewagą niezaprzeczalnie jest duża wiedza, doświadczenie, a także cały zakres pomocy podczas całego etapu uzyskiwania finansowania.

Lorem ipsum (Demo)
Lorem ipsum (Demo)
Lorem ipsum (Demo)
Lorem ipsum (Demo)
O NAS
Jesteśmy w stanie zadowolić każdego wymagającego klienta.

DBednarski jest młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą z branży finansowej. Została założona przez osoby, które mają kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w branży kredytowej. Już od pierwszego dnia funkcjonowania naszej działalności, skupiamy się na tym, aby nasza pomoc klientom w uzyskaniu najlepszej oferty finansowania, była jak najlepsza.

Oprócz tego współpracujemy z wieloma dużymi firmami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić swoim klientom atrakcyjne zniżki. Współpracujemy z firmą TitanPro – każdemu, kto planuje budowę domu, możemy zapewnić duże rabaty, dzięki czemu możemy zaoszczędzić wiele pieniędzy. Współdziałamy także z flotą blokerów AlexCar, co pozwala nam na oferowanie samochodów na dużo lepszych i korzystniejszych warunkach.

Co jest dla nas najważniejsze?
W naszej pracy dążymy do tego, aby każdy klient był w stu procentach zadowolony z wykonywanych przez nas usług. Kierujemy się tym, aby do każdego zainteresowanego naszą ofertą dobrać jak najlepszą ofertę finansowania. Podczas tego całego procesu głównie bierzemy pod uwagę możliwości finansowe klienta. W naszej firmie każdy może liczyć na to, że znajdziemy dla niego tę najlepszą i najkorzystniejszą ofertę.
0
Projects done
0
we helped earn our clients
0
BBQ Parties
Nasi Klienci

Obsługujemy różnego rodzaju klientów – osoby prywatne, jak i firmy. Wśród innych firm prosperujących na rynku, wyróżnia nas indywidualne i profesjonalne podejście do każdego klienta. Oprócz tego oferujemy dojazd do każdego zainteresowanego naszą ofertą.

testimonial-team (Demo)
JACK BEAR
Marketing Manager

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco

testimonial-team (Demo)
MARCUS FIELDS
Marketing Manager

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco

DBednarski jest jedna z prosperujących firm na rynku finansowym. Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem kredytowym, a także pomagamy w uzyskaniu leasingów.

Telefon: +1 916-875-2235
Fax: +1 916-875-2235
Email: info@domain.ltd
Strona: www.dbednarski.pl/

Support
Services
Career
Privacy policy
Help center
Project Status
Support
Jobs
Our story
Our approach
Executive team
Partners
social and blog
Blog
YouTube
Twitter
LinkedIn
social and blog

908 New Hampshire Avenue Northwest #100, Washington, DC 20037, United States

© Copyright 2015 CodexThemes